Stránky jsou v rekonstrukci

Více informací o situaci na www.petr-chobot.cz.

Vybavení:


Ostatní vybavení:


Co je dobré mít s sebou:


Co sebou ,,NEBRAT“ do Peru!


Jiné vybavení účastníci nepotřebují. Účastníci nepotřebují žádné vařiče, kvalitní potravu připraví v každém místě personál PCH. Účastníci si nebudou muset nikde, kromě zcela malých vzdáleností, nosit svá zavazadla, vše zařídí personál PCH. Na všechna místa bude zařízena doprava čisté pitné vody.

Nezapomeňte cestovní pas s platností aplespoň 6 měsíců:

Doporučujeme mít s sebou kopii cestovního pasu nebo jeho kopii uloženou na internetu kvůli případné ztrátě. Stačí to ambasádě k tomu, aby vám vystavili náhradní doklad a vy se mohli vrátit do ČR.

Důležité je mít dobré zdravotní pojištění. Žádné očkování není nutné.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Jako základní zavazadlo se doporučuje batoh. Nedoporučuje se příliš veliký. Také se nedoporučuje brát si s sebou příliš mnoho věcí, není to jednoduše třeba. Zavazadlo do letadla má mít hmotnost maximálně 21 kg. Příruční zavazadlo je určeno rozměry. Doporučuje se mít s sebou jako příruční zavazadlo menší batoh, který potom můžete brát na vyjížďky do silových míst, na procházky džunglí apod. Vezměte si karimatku, ta by neměla být nafukovací (medituje se i na kamenitém povrchu, u kaktusů atd.), protože často praskne. Do malého batohu by se vám měl vejít slabý spacák, čelovka, pláštěnka, sluchátka a přehrávač mp3 a také lahev s vodou (kterou budete dostávat od personálu).

Boty by měly být pevné, ale prodyšné. Důležité je to pro chůzi na nerovném terénu i pro chůzi v džungli. Dále je dobré mít s sebou jako náhradní obuv slabé plátěnky, které určitě využijete v mnoha situacích. Oblečení by mělo být převážně barvy khaki, kalhoty by měly být dlouhé, košile by měla mít dlouhé rukávy. Je to vhodné jak do džungle, tak i do hor a pouště (dobrá ochrana před sluncem).  Oblečení není nutné mít mnoho, téměř všude se dá přeprat. Vezměte si i nezbytné hygienické prostředky, (v Peru je možné si je ovšem také koupit). Určitě si vezměte plavky. Můžete si vzít také šátek - je dobrý jak proti slunci, tak i při meditaci na zakrytí očí. Dobré sluneční brýle a krém na opalování. Nezapomeňte na vhodnou pokrývku hlavy.

Důležitý je přehrávač mp3, nebo mobil s přehrávačem mp3 s paměťovou kartou. Na kartu se nahrají vybrané meditace zaměřené na aktivaci energetických center a také vibrační kmity typu hemi-sync. Obojí usnadní účastníkovi jeho práci v silových zónách a s šamany. Je dobré mít s sebou paměť na nahrávky alespoň ve velikosti 2 GB. Je dobré mít kvalitní sluchátka, která jsou přes celé ucho, ne jen "do ucha". Zvuk i vibrace se tak lépe přenáší.

Účastníci nepotřebují žádné vařiče, neboť kvalitní potravu připraví v každém místě personál PCH. Účastníci si nebudou muset nikde, kromě zcela malých vzdáleností, nosit svá zavazadla, vše zařídí personál PCH. Na všechna místa bude zařízena doprava čisté pitné vody.

Ještě je dobré mít s sebou sešit na zápisky a na různé postřehy. Každý den je nabitý zážitky a je dobré si důležité věci poznamenávat.

Na místech, kde se medituje, je dobré najít pro sebe nějaký nerost (stačí i drobný kamínek), který je nabitý čistou energií té zóny. Ten potom bude i v Česku usnadňovat Vaši práci s energetickými centry a je to jistě i dobrý dárek, který vyzařuje dlouhou dobu příznivou energii určitého druhu.

Dárky pro indiány není nutné vozit. 

Přejeme příjemné balení a cestu.